RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

50% از کشورها برنامه و سیاست‌های امنیت سایبری ندارند

nationalsecuritypolicy
Cyber Security Strategy

گزارش Global Cybersecurity Index 2017 از صنف مخابرات و ارتباطات بین‌الملل (International Telecommunication Union) سازمان ملل، که روز چهارشنبه 14 تیر 1396 انتشار یافت، نشان می‌دهد که سنگاپور و آمریکا بالاترین جایگاه را در تعهد به امنیت سایبری در میان همه کشورها دارند و بقیه کشورها در دیدگاه و استراتژی خود نسبت به جرائم سایبری، هک شدن و غیره کمبود دارند.
بر اساس این گزارش 50% از کشورها برنامه و سیاست‌های امنیت سایبری ندارند. فقط 38% از کشورها یک برنامه یا استراتژی سایبری انتشار داده‌اند و 12% درحال‌توسعه آن هستند. این گزارش همه کشورها را تشویق به ارائه و تدوین سیاست‌های ملی برای مقابله با جرائم سایبری می‌کند. این گزارش 193 کشور عضو را برای امنیت سایبری تحت مطالعه قرارداد و ده کشور برتر در این زمینه را به شرح ذیل مشخص کرد.

1. سنگاپور
2. آمریکا
3. مالزی
4. امان (Oman)
5. استونیا (Estonia)
6. ماریتیوس (Mauritius)
7. استرالیا
8. جورجیا
9. فرانسه
10. کانادا
روسیه کشور یازدهم در این لیست قرار گرفت. گزارش قبلی این سازمان در سال 2014 انتشار یافت.

این گزارش برای 5 ستون برنامه‌ریزی امنیت سایبری جهانی ITU (قضایی، فنی، سازمانی، ساخت ظرفیت و همکاری بین‌الملل) بهبود نشان داده است. در این گزارش آمده است که درزمینهٔ "همکاری در همه سطوح "، "ساخت ظرفیت" و "اقدامات سازمانی" امکان بهبود وجود دارد. فضای تهدیدات سایبری در حال رشد هستند و حملات عظیم اخیر Petya و WannaCry نشان می‌دهد که چنین وقایعی برای کسب‌وکارها در همه صنایع تا چه حد مخرب است.
ITU می‌گوید که این سازمان به افزایش ایمنی و امنیت اینترنت و اعتمادسازی به آن، به نفع همگان، متعهد است. شاید نتوانیم اثرات حملات سایبری را کاملاً از بین ببریم، اما اقدامات جلوگیری و کاهش خطرات سایبری باید درهرحال و به‌طور مستمر وجود داشته باشد.
مدیرعامل ITU می‌گوید که این سازمان همه دولت‌ها را تشویق به در نظر گرفتن سیاست‌های ملی برای امنیت سایبری کرده تا همه از منافع دنیای آنلاین بهره ببرند. با قبول کردن به‌سرعت فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی (Information and Communication Technology) توسط جوامع جهانی، ضروری است که امنیت سایبری یک بخش درونی و نامحسوس از تحول دیجیتالی باشد.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید