RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

امنیت احراز هویت با اثرانگشت

fingerprint
Fingerprint Security

چند سال است که اثرانگشت را بسیاری از مردم بهترین روش برای شناسایی و احراز هویت دانسته و می‌گویند که این تنها راه احراز هویت (Authentication) واقعی یک شخص است و سرقت آن امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل اسکنرهای اثرانگشت (fingerprint readers ) جایگاه بسیار مهم و یکپارچه‌ای را درگوشی‌های هوشمند و امنیت وسایل موبایلی پیداکرده‌اند.
درواقع هم‌اکنون گوشی‌ها و وسایل باید در امن‌ترین حالت باشند. اما این موضوع واقعیت ندارد و فرایض غلط ما درباره امنیت اثرانگشت به شرح زیر می‌باشد.
فرضیه 1: امنیت اثرانگشت از اسم رمز بیشتر است
برخلاف آنچه بسیاری از مردم فرض می‌کنند اسکنرهای بیومتریک (Biometric Scanners) کاملاً امن نیستند. آن‌ها موارد آسیب‌پذیری خاص خود رادارند، فناوری آن‌ها آسیب‌پذیر است و می‌توان اثرانگشت‌ها را سرقت نمود. برای مثال در آمریکا سازمان امنیت ملی (NSA) اثرانگشت همه شهروندان و افراد خارجی بین سنین ۱۴ الهی ۷۹ سال را در زمان ورود به آن کشور ثبت می‌کنند. سازمان اف بی آی (FBI) نیز حدود ۱۰۰ میلیون اثرانگشت را نگهداری می‌کند که از این تعداد ۳۰ میلیون اثرانگشت شهروندان آمریکایی غیرم جرم است.
درواقع چنین منابع اطلاعاتی برای مجرمین بسیار جذاب هستند و اگر آن‌ها به این منابع دسترسی پیدا کنند می‌توانند پس از سرقت از آن استفاده‌های مخرب کنند.
فرضیه ۲: شما نمی‌توانید یک اثرانگشت را کپی کنید
در سال ۲۰۱۳ شرکت اپل برای اولین بار اسکنر اثرانگشت (biometric) را درگوشی اس ۵ خود ارائه داد. فلسفه در آن زمان این بود که این گوشی دیگر قابل هک شدن نیست، مجرمین نمی‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند و یک سیستم امنیتی معتبر وجود دارد که درنهایت اسم رمز را برکنار می‌کند.
دو روز بعد از ارائه این گوشی جدید، یک محقق امنیتی آلمانی بانام Starburg، از نرم‌افزاری عمومی بانام VeriFinger استفاده کرد و اثرانگشت وزیر دفاع وقت آلمان را با resolution بالا ساخت و ادعا کرد که این کپی می‌تواند به‌جای اثرانگشت واقعی احراز هویت کند. شرکت biometric Vkansee در سال ۲۰۱۶ نشان داد که فناوری بیومتریک را به‌راحتی با استفاده از مقداری گل و یا خمیربازی می‌توان گول زد و اثرانگشت را از این طریق جایگزین کرد.
فرضیه ۳: اثرانگشت در آینده جایگزین اسم رمز خواهد شد
می‌دانیم که اثرانگشت را می‌توان سرقت نمود، کپی کرد و برای احراز هویت در اسکنرها استفاده کرد. پس باید راه درازی را طی کنیم تا اسم رمزها کاملاً کنار گذاشته شوند. پس می‌توان احتمال داد که اسم رمزها فعلاً از بین نخواهد رفت.
می‌توان نتیجه‌گیری کرد که یک‌راه حل خاص برای امنیت وجود ندارد و کارشناسان درواقع می‌گویند که باید از چندین روش و اقدامات امنیتی استفاده نمود تا شما به‌عنوان کاربر محافظت شوید.
در عمل نیاز به آمیزه‌ای از اثرانگشت، اسم رمز و موارد دیگر امنیتی (به شکل احراز هویت دو فاکتوری) نیاز است تا اطلاعات و دارائی‌های دیجیتال و فیزیکی از امنیت مناسبی برخوردار باشد.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید