RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

بدافزارها از Darkbot تا به امروز

malware
Malware 2016

در روز 2 دسامبر 2015، شبکه Darkbot، با همکاری شرکت‌های امنیتی سایبری، مجریان قانون و ارائه‌دهندگان نرم‌افزار ازجمله ESET و مایکروسافت، با موفقیت منحل شد. خانواده بدافزاری Darkbot از سال 2010 الی 2015 در حال نقض به سیستم‌ها در سراسر جهان بود. این بدافزار در آوریل سال 2011 شناسایی شد و گسترده‌ترین مشکلات و اختلال‌ها را برای کسب‌وکارها و افراد عادی در سال 2012 ایجاد کرد.
این بدافزار سیستم‌ها را در بیش از 190 کشور نقض کرد و 54% از آلودگی‌ها در آمریکای لاتین شناسایی شد. این بدافزار برای دریافت اطلاعات مالی و حساس و از کار انداختن سرورهای شرکت‌ها استفاده می‌شد. توزیع و آلوده سازی این بدافزار و مواردی مشابه توسط مجرمین سایبری صورت می‌گرفت که درواقع "Crime Kit" را تهیه می‌کردند و ایمیل‌های به‌ظاهر معتبر ارسال داشته یا به شبکه‌های اجتماعی نفوذ می‌کردند و یا USB ها را آلوده می‌کردند.
با کلیک کردن بر روی لینک یا متصل کردن USB بدافزار به سیستم راه پیداکرده، آن را آلوده می‌کند و نصب می‌شود. در اکثر مواقع بدافزار وانمود می‌کند که یک برنامه ضروری برای سیستم می‌باشد و سپس در background ترافیک را مانیتور می‌کند. این بدافزار می‌تواند سیستم شمارا وارد یک botnet سراسری کند و حملات مخرب گسترده ایجاد کند که سیستم آلوده‌شده عضوی از حمله می‌باشد.
Darkbot در بسیاری از کامپیوترها و سیستم‌ها بدون اینکه شناسایی شود وجود داشت و اسم رمز سرقت نموده و به یک سرور Internet Relay Chat متصل بود تا دستورات خود و بدافزارهای دیگر را دریافت کند و داده ارسال نماید. این بدافزار می‌توانست که اجازه دانلود به‌روزرسانی‌های ضدویروس را در سیستم بگیرد تا سیستم بدافزار را شناسایی نکند. این بدافزار نیز سایت‌هایی مانند AOL، eBay، Facebook و غیره را هدف حملات خود قرار داده بود.
به دلایل بالا جلوگیری از فعالیت این بدافزار واجب بود و استقبال زیادی از این امر شد. درنتیجه سازمان‌های مختلفی اطلاعات خود را در مورد Darkbot در اختیار همدیگر گذاشتند و با همکاری مشترک از این تهدید بی‌سابقه و گسترده جلوگیری کردند. بااینکه این بدافزار از بین رفته است تهدیدهای جدید و دیگری در سراسر جهان در حال کشف شدن و تکامل هستند.
در سال 2016، برای مثال Mirai botnet از هزاران اشیا و وسیله متصل به اینترنت برای حمله کردن و مختل کردن خدمات اینترنتی استفاده کرد. این نشان می‌دهد که بااینکه یک شبکه منحل شد، شبکه‌های دیگری درحال‌توسعه و تکامل هستند و بر اساس تغییرات جهانی، سیاست‌ها و روش‌های اجرائی جدید خود را تغییر می‌دهند. پس جامعه امنیت سایبری و مراجع قانونی نیاز به نوآوری دارند تا بر روی این تغییرات مدیریت کنند.
یکی از موارد کلیدی در برخورد بانفوذ بدافزارها و به حداقل رساندن ریسک‌ها "ارائه آموزش به افراد و سازمان‌ها" است. با افزایش تعداد افرادی که قادر به شناسایی تهدیدها هستند، اطمینان حاصل خواهد شد که ما از خود بهتر محافظت می‌کنیم. علی رقم موفقیت در جلوگیری از فعالیت Darkbot، بدافزارها در حال تکامل و نوآوری هستند و تهدیدی جدی برای کسب‌وکارها و امنیت جهانی به شمار می‌روند. بدافزارها قادر هستند به‌راحتی خود را دوباره با ظاهر و روش‌ها و تاکتیک‌های جدید خلق کنند. درنتیجه نیاز و ضرورت برای امنیت سایبری مؤثر و محافظت در مقابل تهدیدهای جدید و فعال همچنان وجود دارد.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید