RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

مبحث داغ چگونگی برخورد با هکرها

fightinghackers
How to Fight Hackers

برخی از تحلیل گران آمریکایی اعتقاددارند که هکرها، مجرمین سایبری و برخی دولت‌ها باید هدف هک و نقض قرار گیرند تا متوجه شوند اعمال آن‌ها چه عواقبی دارد. برخی دیگران فکر می‌کنند که مقابله‌به‌مثل ممکن است به جنگ سایبری منجر شود.
با افزایش حملات سایبری در سراسر جهان مبحث چگونگی برخورد با مجرمین سایبری در حال داغ شدن است. عده‌ای به دنبال تنبیه و جلوگیری از فعالیت هکرها بدون وارد شدن به یک جنگ سایبری هستند، درحالی‌که گزارش پانل کارشناسان رسمی و دولتی در دانشگاه George Washington خواهان دفاع و اقدامات فعالانه توسط دولت‌ها و بخش‌های خصوصی هستند. اما این بحث‌ها هنوز به درخواست‌های مقابله‌به‌مثل با هکرها و از کار انداختن سیستم‌های آنان نرسیده است. این کارشناسان نیز پیشنهاد‌هایی "مانند از هم پاشیدن شبکه‌های Botnet و عوامل مختل‌کننده فضای سایبری، آزادسازی داده‌های در دست باج گیران سایبری و مأموریت‌های سایبری آزادی سازی داده‌های سرقت شده" داده‌اند.
این گزارش به دنبال حملات تشدید شده علیه پایگاه‌های داده‌ای شرکت‌ها و دولت امریکا انتشار یافت، درحالی‌که کشور امریکا روسیه را مقصر این حملات می‌داند و اعتقاد دارد که برای بر هم زدن انتخاب اخیر بوده است. باراک اوباما نیز درخواست مقابله متناسب با حملات را کرده است ولی مشخص نیست که این اقدامات حملات سایبری یا تحریم‌های بیشتر خواهد بود.
برخی از مقامات در امریکا اظهار داشته‌اند که عکس عمل‌ها به حملات سایبری اخیر بسیار کند بوده است. برخی از کارشناسان پیشنهاد داده‌اند که شرکت‌های خصوصی امنیتی "مجوز رسمی نمایندگی از دولت برای اجرا عملیات مقابله‌به‌مثل هک" را دریافت کنند. برای مثال امروزه فروشگاه‌ها می‌توانند کارگاه‌های خصوصی برای به دام انداختن دزدها استخدام کنند، پس بر همین اساس شرکت‌های خصوصی نیز باید بتوانند شرکت‌های خصوصی امنیتی را برای مقابله با جرائم سایبری استخدام کنند و خوب است اگر یک لیست از شرکت‌های تائید شده از طرف دولت به قربانیان ارائه دهند.
در یک مقاله در سال گذشته Juan Zarate (مشاور امنیتی پیشین کاخ سفید) پیشنهاد یک برنامه خصوصی امنیت سایبری داد که در آن جوایز، عوامل توانمند ساز وجود داشته و به بخش خصوصی اجازه می‌دهد که در دفاع از خود با هماهنگی دولت عمل کند. دیگران در مورد مقابله‌به‌مثل هشدار می‌دهند و آن را امری خطرناک با عواقب ناخوشایند می‌دانند. در صورت شدت زیاد برخورد و سعی بر دفاع از خود این موارد می‌تواند باعث صدمه خوردن کاربران اینترنتی، امنیت داده و امنیت ملی شود و باید در این موارد توجیه‌پذیری و جواب‌گویی مناسب وجود داشته باشد.
به دلیل اینکه هکرها قادر هستند که حملات خود را به‌راحتی استتار کنند، مقابله‌به‌مثل ممکن است به وضعیتی ناخوشایند تبدیل شود. برای مثال اگر مجرمین سایبری یک حمله را اجرا کنند که ظاهراً از طرف یک دولت است و فشارهای عمومی درخواست مقابله‌به‌مثل کنند، این امر ممکن است به یک جنگ سایبری زنده تبدیل شود.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید