RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

شبکه های سراسری هدف مجرمین سایبری

network
Networks Targeted

حدود نیم قرن پیش اینترنت با انتقال داده بین دو کامپیوتر در کالفرنیای امریکا آغاز شد. در این انتقال حروف lo ارسال شدند که در واقع باید کلمه login ارسال میشد. در اوایل کار این روش ارتباط گیری فقط برای سازمان های نظامی و دانشگاه ها در نظر گرفته شده بود. در اواخر دهه 80 دولت ها، کسب و کارها و عموم مردم نیز رفته رفته از طریق کامپیوتر به هم متصل میشدند.
در دهه بعد و در شروع قرن 21 حدود 400 میلیون کاربر فعال اینترنت وجود داشت و 15 سال بعد این رقم به 3.2 میلیارد رسید. در 47 سال گذشته فناوری و اینترنت تغییرات کلی و باور نکردنی در زندگی ما ایجاد نموده است و به نظر میرسد که بشر بر روی قله خلاقیت خود قرار گرفته است. برای رسیدن به این نقطه و بهبود آن تلاش های زیادی تا به حال صورت گرفته است اما همزمان چالش های زیادی وجود داشته است. این موفقیت در روز 29 اکتبر هر سال جشن گرفته میشود و این روز "روز جهانی اینترنت" نام دارد.
یکی از چالش های در راه اینترنت جرائم سایبری میباشد که تهدیدی جهانی به شمار میآید و آن همیشه در حال تکامل است. مجرمین همیشه به دنبال روش های جدید اجرا فعالیت های خود، سوء استفاده از آسیب پذیری های جدید، شناسایی نقاط ضعف در امنیت و غیره هستند. در حالیکه شبکه جهانی وسایل متصل فرصت ها و روندهای خوب و جدیدی را ارائه میدهد، در سالهای اخیر این بخش سکونت گاه جدید مجرمین سایبری شده است.
پلیس بین الملل Interpol میگوید که جرائم سایبری یک بخش در حال رشد در زمینه جرائم است و مجرمین در حال سوء استفاده از سرعت، راحتی و بینامی اینترنت هستند تا انواع جرائم و فعالیت های غیر مجاز را بدون مرز اجرا کنند. این حملات میتواند هر دو مجازی و فیزیکی باشد، خسارت و ضرر جدی به وجود آورد و تهدیدی جدی برای قربانیان در سراسر جهان باشد.
در گذشته اهداف تولید تهدیدهای اینترنتی همیشه اجرا جرائم نبوده است. در سال 1971 اولین کرم (worm) کامپیوتری با نام Creeper نوشته شد که یک آزمایش بود. در این آزمایش که توسط افراد علاقهمند به کامپیوتر ساخته شده بود این برنامه تولید به مثل از خود مینمود و نسخه های قبلی خود را حذف میکرد و اهداف مخرب نداشت. این برنامه در نهایت نقاط ضعفی را در اینترنت آشکار نمود که میشد از آنها سوء استفاده نمود.
امروزه ما شاهد تهدیدهای مخرب و بسیار پیچیده ای هستیم که به صورت روزمره تولید شده واستفاده میشوند. اهداف آنها متفاوت است و برخی برای دریافت باج و پول، برخی با اهداف سیاسی و جاسوسی و عقیدتی خلق میشوند. نفوذ های سایبری به یک امور روزمره برای ما تبدیل شده است که میتوانند خطرناک و با چالش های متفاوت باشند.
به دلیل اینکه محور زندگی ما دنیای دیجیتالی و اتصال به اینترنت میباشد، ما روزمره در معرض خطرات و تهدید ها هستیم. با فرا رسیدن عصر اشیا اینترنت (Internet of Things) دنیای ما میتواند به همه چیز و هر چیز از طریق اینترنت متصل باشد. این امر ابعادی جدید به حملات سایبری اضافه کرده است. برای مثال در سال 2014 دانشجویان محقق امنیت در دانشگاه مرکزی فلوریدا ثابت کردند که در 15 ثانیه و به راحتی میتوانند به این دستگاه ها نفوذ کنند. آنها برنامه حرارت سنج Google Nest را به یک جاسوس باهوش تبدیل کردند. ریسک ها و تهدیدهای دیگر روزمره هستند و با استفاده معمولی از لپ تاپ، کامپیوتر، وسایل موبایلی، خرید اینترنتی و بانکداری اینترنتی ممکن است در کمین کاربر باشد.
با بهبود های مستمر در بانکداری الکترونیکی و امکان برداشت و انتقال پول در ظرف 30 ثانیه در سراسر دنیا، امکان اینکه مجرمی در همین مدت زمانی از حساب بانکی شما سرقت کنید نیز وجود دارد. چالش اصلی اینجاست که رفتار کلاهبرداران و مجرمین اینترنتی تقریبآ مشابه کاربران trusted است و جرائم سایبری در نتیجه یک تهدید نامرئی میشوند. کاربران گاهی به این امر ناخواسته کمک میکنند.
در رسانه های اجتماعی بسیاری از کاربران حجم هایب بالایی از اطلاعات شخصی خود را به اشتراک میگذارند بدون اینکه متوجه باشند که این امر میتواند از ما قربانی های جرائم سایبری بسازد. تهدیدها و خطرات شامل سرقت شناسه از طریق هک و حملات مهندسی اجتماعی میباشد. حملات مهندسی اجتماعی نیز در امر توزیع باج افزار فعال میباشند. تهدیدهای دیگر شامل تروجان های بانکی (Banking Trojan) پیچیده، کلاه برداری های تقلید از بخش های پشتیبانی و فنی (tech support scam) و حملات به زیرساختارهای دنیای واقعی میباشند.
علی رقم تهدید های و ریسک های مختلف، اینترنت در زندگی ما بهبود ایجاد میکند و کیفیت زندگی کاری و خصوصی ما را افزایش میدهد. اینترنت در واقع در پیش زمینه زندگی همه چیز ما، از کار تا ارتباطات میباشد. پیش بینی میشود که در پنج سال آینده تعداد وسایل آنلاین به 25 میلیارد برسد و باید همه ما شروع به الویت بندی امنیت اطلاعات خود نموده و اقدام به ایجاد امنیت آنلاین شخصی کنیم.
تعداد بسیار کمی از کاربران اقدام به ایجاد امنیت واقعی نموده اند. بر اساس آمار 92% از کاربران Facebook نگران محرمانگی انلاین (Online Privacy) خود هستند اما فقط 29% تنظیمات محرمانگی خود را به روز نموده اند تا اطلاعات شخصی آنها امن بماند. بسیار از کاربران نیز از اسم رمزهایی ضعیف استفاده میکنند. ما باید در ایجاد امنیت شخصی خود فعالانه عمل کنیم و باید آگاه باشیم، آموزش ببینیم، از داده های خود Backup بگیریم و بتوانیم علائم حملات را شناسایی کنیم.
یک راه حل امنیتی مناسب به همراه عملکردهای خوب امنیتی میتواند به ما کمک کند تا با آسودگی خاطر در اینترنت فعال باشیم، ارتباط برقرار کنیم و با همه در دنیا بدون ترس و دغدغه تبادل اطلاعات نماییم.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید