RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

سرقت اطلاعات از Snapchat با حمله فیشینگ

snapchat
Snapchat Phishing hack

به گزارش شبکه خبری NBC در روز 7 اسفند 1394، یکی از کارمندان شبکه اجتماعی Snapchat (خدمات چت و ارسال عکس) توسط یک ایمیل فیشینگ (Phishing)  گول خورد و باعث نشت داده‌ها اطلاعاتی را فاش نمود. ایمیل‌های فیشینگ معمول مقلد هستند و وانمود می‌کنند که از طرف مدیریت یا اعضا شرکت ارسال‌شده‌اند و برای سرقت اطلاعات و پول طراحی‌شده‌اند.
به نقل از NBC، کلاه‌برداران آنلاین توانستند که یک کارمند Snapchat را قانع کنند که اطلاعات چندین کارمند فعلی و سابق این شرکت را به آنها ارسال دارد. در روز 7 اسفند این کارمند یک ایمیل فیشینگ دریافت نمود که به بخش مالی Snapchat ارسال‌شده بود و درخواست اطلاعات مالی چندین کارمند را می‌کرد. این کارمند به ایمیل مذکور پاسخ داد و ناخواسته اطلاعات پرداخت و دریافت حقوق آنان را لو داد.
سخنگوی شرکت اظهار داشت که این ماجرا باعث تأسف شده و این شرکت احساس شرم می‌کند. البته به گفته او هیچ  نقضی به سیستم‌های شرکت صورت نگرفته است اما اطلاعات کارمندان لو رفته است. Snapchat تعهد داده است که آموزش فراگیر تری به کارمندان خود بدهد. سخنگوی این رسانه می‌گوید که پس از چنین اتفاقی باید فقط اقرار کرد که چنین اشتباهی رخ‌داده است، جبران خسارت افراد آسیب‌دیده را کرد و از این مورد درس گرفت. در هفته‌های آینده برنامه‌های آموزشی، محرمانگی و امنیت در این رسانه افزایش خواهد یافت.
به نقل از کارشناسان این کلاه‌برداری می‌توانست بدتر از این باشد و در مواردی مبالغ بالایی پول (صدها هزار دلار) به کلاه‌برداران انتقال داده‌شده است. پس از حمله،  Snapchat با FBI تماس گرفت و اطلاع‌رسانی نمود و کارمندانی که اطلاعات آنها درج شد شناسایی شدند و به آنها خدمات دوساله مانیتورینگ و خدمات بیمه سایبری ارائه گردید.
این مورد یک موفقیت برای حملات فیشینگ محسوب می‌شود که محبوبیت آنها در حال رشد است. اسم دیگر این نوع حملات "نقض ایمیل‌های کسب‌وکار (business email compromise  یا BEC)" و یا "کلاه‌برداری مدیریتی (CEO fraud)" می‌باشد. این نوع حملات مهندسی اجتماعی درخواست انتقال پول یا اطلاعات حساس توسط ایمیل است که به کارمند سازمانی ارسال می‌گردد. فرستنده به‌ظاهر مدیرعامل یا مدیر مالی ارشد آن سازمان است. در اکثر مواقع هکرها حساب ایمیل مدیریت را تصاحب کرده‌اند.
درحالی‌که شرکت‌های امنیتی در حال مبارزه و دفاع از حملات پیچیده سایبری هستند که از آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کنند، حملات فیشینگ در بیشتر مواقع راهی برای ورود به شبکه مورد هدف مجرمین سایبری به شمار می‌رود. باوجود عوامل انسانی در چرخه هک امکان ورود و نقض یک سیستم به‌مراتب راحت‌تر است و سرقت داده‌ها از کارمند Snapchat نمونه‌ای از این می‌باشد.
در مورد بهترین راه برای دفاع از حملات فیشینگ هنوز بحث و گفتگو ادامه دارد. یکی از روش‌های پیشنهادی آگاهی سازی و آموزش در سازمان است. به عقیده کارشناسان آموزش دادن و آگاهی دادن به کارمندان، توان دفاعی علیه این حملات را تقویت می‌کند. برخی از کارشناسان میگویند که عوامل حملات فیشینگ به‌طور مستمر ایمیل خواهند فرستاد تاکسی به دام بیافتد و درنتیجه آموزش زیاد مفید نخواهد بود. بجای آن اگر تکنولوژی قادر به شناسایی نشت داده‌ها و یا حملات مخرب احتمالی باشد، ریسک‌ها به حداقل می‌رسد. شرکت‌های بسیار محتاط از هر دو روش استفاده می‌کنند.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید