RT Myriad - шаблон joomla Joomla
 • فایروال بومی اسپولر

  امنیت وارداتی نیست
 • اسپولر در كنار شماست
 • محصولات اسپولر

  راهكارهاي بومي و جامع امنيت شبكه
 • طعم شیرین امنیت

  هم‌اكنون با ما تماس بگيريد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spooler Firewall-UTM

  فایروال تخصصی بومی برگزیده‌ نمایشگاه صنعت بومی سایبری سال 1392 به عنوان اولین و تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صافاوا). دیوارآتش وب با انجین کاملاً بومی که با توان گذردهی) بالا و عملکرد روت / نت مستقیم بهترین گزینه بومی در زمینه امنیت برنامه های لایه کاربرد می باشد ادامه مطلب
 • SimplyDesk

  سیمپلی دسک یک مرکز برای پشتیبانی از مشتری یا کاربر نهایی است.سیمپلی دسک مسیر درخواست، نظرات و شکایات مشتریان را به فرد یا بخش مسئول مشخص میکند. زمانی که مشتریان پرسش یا مشکلی دارند و تماس می‌گیرند، سیمپلی دسک درخواست را پیگیری میکند.سیمپلی دسک امور پیگیری و مدیریت درخواست ها را خودکار می‌کند. این نرم‌افزار شامل بخش های مدیریت درخواست ها، مجموعه اتوماسیون و تهیه گزارش و بهینه سازی است ادامه مطلب
 • Sawmill

  ابزار آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ به عنوان یکی از برترین ابزارهای آنالیز و تحلیل نرم افزاری لاگ ها در دنیاست که بیش از 1024 فرمت لاگ محصولات مختلف را پشتیبانی میکند. علاوه بر اینکه نیاز تمامی سیس لاگ سرور ها را برآورده خواهد کرد. شرکت پارس فناوران به عنوان تنها نماینده رسمی این محصول در ایران برای اولین بار اقدام به فروش این محصول نموده است ادامه مطلب
 • Spooler UTM

  محصول کاملاً بومی، نصب شده در بیش از 1000 شبکه در سرار کشور. گسترش روز افزون استفاده از شبكه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنيت سيستم‏هاي متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سيستم‌هاي امنیتی، جهت مديريت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

تائیدیه ها

 

image

image

 
image

image

 

از پارس فناوران خوارزم بیشتر بدانیم

 

این شرکت در سال 1381 راه اندازی و در سال 1385 با نام تجاری پارس فناوران خوارزم در تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت ، ارائه خدمات حرفه‌ای امینت ، تست نفوذ و تولید محصولات در زمینه امنیت شبکه می باشد. ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار "امنیت وارداتی نیست" در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

شرکت پارس فناوران خوارزم با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در زمینه تولید محصولات امنیتی و ارائه خدمات مختلف در بستر شبکه ، یکی از شرکت های برتر کشور است که تجربه و تاییدیهء پروژه های موفق و بزرگی را در کوله بار خود دارد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان و مشاوران برتر کشور و همکاری با گروه های بزرگی از همکاران در سطح کشور قادر به ارائه هرگونه خدمات تخصصی می باشد.

تیم های مختلف پشتیبانی ، طراحان شبکه ، پسیو کاران ، نصابان دوربین های مداربسته، متخصصان امنیت و برنامه نویسان حرفه ای در کنار یکدیگر جمع شده اند تا شما با صرف حداقل هزینه و زمان به باکیفیت ترین و بالاترین سطح از خدمات شبکه برسید.

لیست کامل تائیدیه ها

اخبار شرکت

   

پارس فناوران خوارزم

ریسک‌های ناشی از اینترنت اشیا (IoT) و فضای کلاود

Internet of Things

IoT & Cloud Risks

هجدهمین نمایشگاه بزرگ‌ترین آوردگاه تجهیزات الکترونیکی مصرفی مردم یا CES از روز 16 الی 19 دی‌ماه 1394 (6-9 January 2016) در شهر لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد. نتیجه‌گیری کلی از این نمایشگاه این بود که اینترنت اشیا (Internet of Things یا IoT) یک استراتژی جامع و منسجم امنیتی ندارد. متصل بودن تمامی وسایل ما به هم منطقی ندارد و از آن یکپارچه محافظت نمی‌شود.
نتیجه‌گیری‌ها و ریسک‌های ناشی از اینترنت اشیا و فضای کلاود به شرح ذیل است.
1.    مصرف‌کننده تمامی وسایل جدید و نوآور را بدون اینکه توجه کند که "تمامی داده‌های از وسایل پوشیدنی (wearables)، راندنی (drivables) و محصولات متصل با وای فای یا کابلی بر اساس موقعیت مکانی در حال ورود به یک پایگاه داده‌های اطلاعاتی در محلی است" را خریداری می‌کند. این داده‌ها را می‌توان برای تحلیل رفتار مشتری در زمان فروش یا به حراج گذاشتن محصولات استفاده نمود.
2.    یکی از وسایل عرضه‌شده در این نمایشگاه "کتری چای اینترنتی" بود که نشان می‌دهد که یک لیست ملزومات امنیتی برای وسایل وجود ندارد. ازلحاظ سیستم‌های امنیتی یک وسیله (داخل پارامترهای امنیتی شما یا در حال ارسال گزارش به کلاود) یک شیء ناشناخته به‌حساب خواهد آمد. بیشتر وسایل پوشیدنی در داخل پارامتر امنیتی فیزیکی شما (منزل، اداره، دفتر کار، خودرو و غیره) در حال ارسال گزارش داده‌های دریافتی به کاربر و هم‌زمان به پایگاه داده‌ای جداگانه‌ای هستند.
3.    هر یک از وسایل به‌اندازه یک گوشی هوشمند خطرناک و مستقل هستند و برای این وسایل یک‌روند و نظام امنیتی در صنعت مربوط وجود ندارد. این یعنی ما قانونی برای استفاده، نگهداری، انتقال و حجم داده‌ها توسط این وسایل نداریم. سؤالاتی که در این حالت پیش می‌آید موارد ذیل است:
•    آیا در محیط‌های کاری و سازمانی باید در زمان ورود هر فرد برای ترافیک اینترنت اشیا خود اسکن شود؟
•    آیا این وسایل باعث بسته شدن پهنای باند و ایجاد تراکم حجمی می‌گردد؟
•    آیا منابع کلاود شما با ورود داده‌های وسایل پوشیدنی (به‌جای اپ های مخصوص کسب‌وکار)  مسدود می‌گردند؟
4.    اینترنت اشیا توانایی "مدیریت اطلاعات ثانوی" را ندارد که یعنی سازمان نمی‌تواند استانداردهای خود را بر اینترنت اشیا اعمال کند و فقط این مدیریت به منابع ثابت و موبایلی اعمال خواهد شد.
5.    برای اینترنت اشیا کلاود محل ذخیره ایده ال داده‌ها است و اکثر محصولات دارای یک استخراج‌کننده داده (Leech) است که این داده‌ها را در مکانی ذخیره می‌کند. این روند به‌هیچ‌وجه در حال حاضر مانیتور نمی‌شود و مشخص نیست که وضعیت امنیتی آن‌ها چه هست. روش تائید (certify) برای این ذخیره‌سازی وجود ندارد.
6.    سازنده‌های پهپادها (drone) از سازنده‌های تبلت بالا زده است و آنها بیشمار هستند. مجوز FAA برای این وسایل وجود دارد اما این مجوز امنیت صنعت یا کاربر را تحت نظر ندارد. برنامه بازرسی و امنیتی برای پهپادها وجود ندارد. یک پهپاد فقط یک وسیله در حال پرواز است که دارای یک دوربین است.
7.    برای Bluetooth نیز هیچ مکانیزم کنترلی، راه‌کار امنیتی و روش به وجود آوردن یک پارامتر امنیتی پایه وجود ندارد. اما این امکان در آینده نزدیک وجود دارد که استانداری برای Bluetooth به وجود آید.
8.    بسیاری از ارائه‌دهندگان IT سنتی خود را با منطق وجود ecosystem در کسب‌وکار خود و راه یافتن این سیستم به محصولات مصرفی (از طریق محصولات مایکروسافت و اپل) تطبیق می‌دهند اما اکثر منابع هنوز open-source است. اکثر محصولات اینترنت اشیا قادر به‌روزرسانی نمی‌باشند و فقط سازندگان از قطعات و اجزا محصولات مصرفی خبردارند.
وسایل الکترونیکی و مصرفی امروزه هوشمند هستند و همه دارای میکروپروسسور، FPGA و CPU های خاص می‌باشند. برای اینکه این موارد به شما ضرر نرسانند باید امنیت را به حداکثر برسانید و به‌صورت مستمر، در امنیت محلی و منابع کلاود، هوشیار باشید.

 • "مقاله جرائم سایبری روزنامه Guardian" بدافزار توزیع می‌کند +

  Guardian Article به گزارش سایت ehackingnews، یک مقاله ادامه مطلب
 • تدوین سند جامع كاهش آسیب‌های فضای مجازی- پلیس فتا +

  Cyber Damage رئیس پلیس فتا اصفهان خبر داد:تدوین ادامه مطلب
 • نرم افزارهای پیام‌رسان تصویری مساوی جاسوس‌های آنلاین-پلیس فتا +

  Social Apps رئیس پلیس فتا استان سمنان هشدار ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

هم اکنون سفارش دهید